Přes 23 let zkušeností se servisem notebooků, mobilů, tabletů, laptopů a telefonů b2b pro firmy nejen v Praze

Opravy telefonů a laptopu  pro firmy nejen v Praze

b2b servis a opravy pro firmy a firemní zakázníky
b2b servis a opravy pro firmy a firemní zakázníky v Praze a celé CR

Nabízíme firemním zákazníkům svoz oprav zdarma z celé České i Slovenské republiky. Se speciálními B2B službami tak abychom minimalizovali časovou a administrativní zátěž při údržbě firemní elektroniky.

Velkoobchodní opravy telefonů, laptopů, tabletu, fotoaparátu, kávovarů a ostatní elektroniky.

 Od roku 1997 kdy jsme obdrželi koncesi na servis telekomunikačních zařízení a telefonů se zabýváme servisem mobilních telefonů a elektroniky.

Jako Koncesovaný servis jsme zahájili činnost v minulém století a stále se věnujeme opravám telefonů, notebooků, tabletu, laptopů, počítačů, fotoaparátů a kávovarů a to nejen v Praze.

 Svoz opravy zdarma

  • Expresní servis / opravy na počkání
  • Výměna krytů, sklíček a lcd
  • Přehrání SW, odblokování bezpečnostního kódu nebo Google účtu
  • pozáruční opravy
  • Instalace ochrany LCD – tvrzené sklo, bezpečnostní folie, a další
  • Odstranění oxidace u MT poškozených kapalinou
  • Záloha a přesun kontaktů u všech modelů MT

Na veškeré servisní práce a použité náhradní díly poskytujeme záruku.

V případě, že nám chcete poslat přístroj k opravě, např. poštovním balíkem, dobře jej zabalte, aby se dále nepoškodil a popište reklamovanou závadu.

Opravujeme veškerou elektroniku, pokud uzavřeme smlouvu o údržbě jsme schopni zajistit náhradní přistroj po dobu opravy ať již se jedná o kávovar nebo jiné zřízení.

B2b opravy a servis pro firemní telefony, počítače, kávovary …..

b2b opravy servis pro firemni zákazníky nejen v Praze
b2b opravy servis pro firemni zákazníky nejen v Praze

Nabízíme firmám kompletní servis při opravách, odpisech, posudcích a ocenění telefonů, kávovarů, tabletů, pokladen, notebooků a jiné drobné elektroniky která spadá do drobného hmotného majetku. Je možné s námi uzavřít dlouhodobou smlouvu, kdy se nemusí evidovat a účtovat jednotlivé položky a úkony vše se zahrne pod jeden servisní paušální poplatek.

Odpisy a likvidace telefonů, notebooků, tabletů a jiné elektroniky

Pro účely účetnictví, nebo pro potřeby pojištění jsme schopni zajistit potvrzeni o vyřazení, potvrzení o likvidaci nebo výkup za 1 kč pro účely vyřazení z účetní evidence nebo pro účely potvrzení pojištění. Tyto potvrzeni a vyřazovací protokoly jsme schopni vystavit na tablety, mobilní telefony, pokladny, laptopy a jinou drobnou elektroniku.

Na telefony, kávovary, mobily, počítače vystavíme obratem požadovaný dokument a přístroje ekologicky zlikvidujeme.

Výkup telefonů, pc a laptopů za 1 kč na ekologickou likvidaci

vyžazovací protokol odpis z drobneho investičního majetku
vyžazovací protokol odpis z drobneho investičního majetku

Vykoupíme za 1 kč morálně zastaralé telefony,  počítače, tablety, fotoaparáty pro potřeby vyřazení přístrojů z evidence drobného hmotného majetku a vystavíme patřičné potvrzení. Vaše firma bude stoprocentně krytá pro případnou kontrolu kdy budete mít potvrzeni o ekologické likvidaci a také doklad pro vyřazení z DHM a z účetnictví.

Vyřazovací protokol a potvrzení o ekologické likvidaci

Vyřazované telefony, počítače, notebooky, zdarma svezeme postačí vyplnit formulář zde a pak je zanést na nejbližší pobočku Zásilkovny. Po obdržení Vám zašleme Vyřazovací protokol z drobného investičního majetku  pro potřeby učednictví a protokol o ekologické likvidaci.

Vyřazovacím protokolem předejdete možným problémům při případné daňové kontrole .

Vyřazení z drobného hmotného majetku DHM

vyřazovací protokol, potvrzeni a posudky DHM
vyřazovací protokol, potvrzeni a posudky pro potřeby účetnictví a vyřazeni z drobného hmotného majetku DHM

Na základě námi vydaného vyřazovacího protokolu je možné vyřadit z drobného hmotného majetku mobily, fotoaparáty, laptopy a jinou firemní elektroniku. Postačí zaslat na naší adresu přes zásilkovou zdarma a obratem jsme schopni vystavit potřebné dokumenty.

Potvrzeni o technickém stavu pro potřeby pojišťovny a odborné posudky

Pro telefony, tablety, notebooky, počítače jsme schopni provést technickou analýzu a stanovit příčiny poruchy nebo nefunkčnosti. Vystavit potvrzení / protokol o nerentabilitě opravy s patřičným zdůvodněním.

Součástí protokolu a dokumentace může být detailní fotodokumentace. Je možné také stanovit příčinu poruchy pro potřeby určení zdroje poruchy. Mechanická příčina – pád, tekutina , skrytá vada …

Svoz oprav a opravy notebooku a telefonu za paušální ceny pro firemní zákazníky

velkoobchodní opravy a servis b2b fimám pro telefony, laptopy, notebooky, mobily
velkoobchodní opravy a servis b2b fimám pro telefony, laptopy, notebooky, mobily a to nejen v Praze

Pro B2B firemní zákazníky nabízíme zrychlené ekonomické posouzení, opravení většího počtu počtu zařízení. Firma zákazník stanový cenový limit opravy a do tohoto limitu se přístroje opravují.  Opravy většího počtu zařízení probíhají za velkoobchodní ceny.

Kompletace telefonu, laptopu a notebooků z více kusů za paušální ceny

Telefony, notebooky, laptopy, tablety, fotoaparáty … , které se nepodaří opravit do stanoveného cenového limitu se mohou následně zkompletovat mezi sebou pokud se jedná o stejné modely.

Z minimem energie a při minimalizaci nákladů získá firma v nejkratší době maximum funkčních přístrojů . Pro ostatní přístroje jejichž oprava je ekonomicky nerentabilní je možné vystavit protokol pro vyřazení z drobného investičního majetku, protokol o ekologické likvidaci, protokol o nefunkčnosti, nebo o morální zastaralosti. Případně přístroje vykoupit za 1 kč pro potřeby učednictví.

 

Pozor !!!!

Pokud budete vyřazovat do osobního užívání, vzniká povinnost odvést DPH:
– §7/2/e ZDPH (předmět daně)
– §9/1/q (DUZP)
– §14/3/e (základ daně) – odkaz na oceňovací předpis, tj. zákon č. 151/1997 Sb.